+371 26184238
vannnas@inbox.lv
Preču grozs: (0)
E - Veikals Par uzņēmumu Informācija Kontakti
 

Apmaksas informācija

Preču iegādei pasūtījumi tiek pieņemti izmantojot www.vannudususerviss.lv interneta lapu. Pēc preces izvēles, norādiet savu kontaktinformāciju, vēlamo piegādes vietu. Pēc pasūtījuma saņemšanas mēs ar Jums sazināsimies pa norādīto tālruni nākošajā darba dienā, lai pārliecinātos par pasūtījumā norādīto datu pareizību un informētu par apmaksas un piegādes nosacījumiem, kā arī iespējamajiem piegādes termiņiem. Ja klients šiem nosacījumiem piekrīt, pasūtījums tiek uzskatīts par pieņemtu un apstiprinātu. Pēc pasūtījuma veikšanas un apstiprināšanas Jūs saņemsiet priekšapmaksas rēķinu uz e-pastu vai faksu. Rēķinu Jūs varat apmaksāt tikai ar bankas pārskaitījumu.

Ja prece, ko vēlaties iegādāties, ir noliktavā, preci Jūs varat apmaksāt saņemšanas brīdi ar skaidru naudu vai Jums būs jāveic priekšapmaksa 100 % apmērā no preces vērtības. Tiklīdz nauda ir ienākusi uzņēmuma bankas kontā, mēs ar Jums sazināsimies un vienosimies par preces piegādi. Ja prece, ko vēlaties iegādāties, nav noliktavā, un tā ir speciāli jāpasūta, Jums būs jāveic priekšapmaksa 50 % apmērā no preces vērtības. Atlikušie 50% būs jāsamaksā pirms preces piegādes vai arī Jūs varēsiet norēķināties ar skaidru naudu pirkuma saņemšanas brīdī. Šajā gadījumā Jūs nevarat izmantot atteikuma tiesības. Ja tomēr atsakāties no preces, garantijas iemaksa atgriezta netiek. Priekšapmaksa tiek atgriezta tikai gadījumā, ja vannudususerviss.lv vienpusēji atkāpjas no līguma. Šādā gadījumā pircējs var saņemt priekšapmaksas rēķinā samaksāto naudu. Saņemot preci, kopā ar pasūtījumu Jūs saņemat preču pavadzīmi un priekšapmaksas rēķina oriģinālu (skaidras naudas norēķina gadījumā - čeku) . Preces saņemšanas brīdī, preces saņēmējam jāuzrāda personas apliecinošs dokuments - ja pasūtījums tika noformēts privātpersonai. Ja pasūtījums tika noformēts juridiskai personai (firma), preces saņēmējam jāuzrāda personas apliecinošs dokuments un juridiskās personas izdota un apstiprināta (firmas) pilnvara.

UZMANĪBU! Interneta veikalā vannudususerviss.lv apskatāmajām precēm ir informatīvs raksturs. Prece var atšķirties no attēlā redzamās, kā arī attēlā var būt detaļas vai aksesuāri, kuri neietilpst preces standarta komplektācijā un ir iegādājami atsevišķi. Tā kā preču ražotāji periodiski maina izstrādājumu cenas, Latvijas Republikas nodokļu politika, kā arī Lata un citu valūtas kursu svārstības var ietekmēt preču pārdošanas cenas, mēs nevaram garantēt informācijas pilnīgu precizitāti. Tikai apstiprināta informācija un pušu savstarpēja vienošanās ir Līgums. vannudususerviss.lv sniegtā informācija nerada juridiskas saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem.

Visas cenas norādītas ar PVN

Latvijas interneta veikali
Salidzini.lv logotips www.gudriem.lv/atrie-kreditiwww.gudriem.lv/atrie-krediti
Copyright © 2009-2023 SIA "VANNU DUŠU SERVISS" | 
+371 26184238   vannnas@inbox.lv